Dom, ul. Słoneczna

Słoneczna, Lębork, pomorskie

  • 980 000 zł
  • 183,43 m²
  • 5 342,64 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Dykowsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Słoneczna

Słoneczna, Lębork, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

980 000 zł

183,43 m²

5 342,64 zł/m²

Dom, ul. Słoneczna

Zaktualizowane: 20 maja 2026

980 000 zł 183,43 m² 5 342,64 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 127 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2008

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 127 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2008

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 980 000 zł (5 342,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 183,43 m² (165 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2008
  •   materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 1 127 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (25 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący na sprzedaż Lębork - ul. Słoneczna, duża działka, garaż i spokojna okolica

Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje na sprzedaż zadbany dom wolnostojący położony w Lęborku przy ul. Słonecznej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, z dobrym dojazdem do centrum miasta oraz oddanego do użytku węzła trasy S6. (...)

Agent

Grzegorz Dykowski

513 136...

513 136 636

59 862 25 36

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

513 136...

513 136 636

59 862 25 36

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.