dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lębork - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Lębork,pomorskie

79 900 zł32 m² 2 514,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Rezerwacja! O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie przy ul. Mieszka I w Lęborku o metrażu 31,77 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Lębork,pomorskie

122 000 zł44 m² 2 788,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Centrum Lęborka przy ul. Korczaka (opodal Placu Pokoju) o metrażu 43,75m 2. Nie wymagające dużego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

100 000 zł42 m² 2 363,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Armii Krajowej o metrażu 42,31m 2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Czołgistów o metrażu 47 m 2. Nie wymagające wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 10 Marca

Lębork,pomorskie

600 zł47 m² 0,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie w Lęborku; metraż- 47. Lokal usytuowany jest na III piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Składa się z 2 pokoi, dużej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

163 000 zł49 m² 3 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Kolonia o metrażu 49m 2. Lokal usytuowany jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

130 000 zł56 m² 2 320,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Centrum Lęborka przy ul. Kossaka (obok szkoły podstawowej nr3) o metrażu 56,02m 2. Nie wymagające dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Lębork

Lębork,pomorskie

140 000 zł62 m² 2 243,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowe dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z 2008r położone w Centrum Lęborka o metrażu 62,4 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

120 224 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowe mieszkania w stanie deweloperskim z 2012r. Położone w Centrum Lęborka w cenie 3400 zł. brutto za m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

115 000 zł37 m² 3 098,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Armii Krajowej o metrażu 37,12 m 2. Nie wymagające wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

95 000 zł37 m² 2 571,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Jagiellońskiej (koło szkoły podstawowej nr8) o metrażu 36,95m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlińskiego

Lębork,pomorskie

94 000 zł31 m² 2 992,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Orlińskiego o metrażu 31,41m 2. Nie wymagające dużego wkładu finansowego, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

139 000 zł43 m² 3 232,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedazy jest mieszkanie 2 pokojowe (43 m2) w centrum miasta Leborka. Mieszkanie usytuowane jest na 3 pietrze. Mieszkanie po generalnym remoncie. W kuchni glazura i terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

130 000 zł36 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Witam serdecznie! Mam do zaoferowania ciepłe, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe 36m na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym z 1974 roku na ładnym osiedlu ul. Bolesława Krzywoustego 31 (wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

99 000 zł33 m² 3 016,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Legionów Polskich (niedaleko Tesco) o metrażu 32,82m 2. Nie wymagające dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

129 000 zł58 m² 2 219,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - K O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Centrum Lęborka (naprzeciw Browaru) o metrażu 58,13 m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Lębork,pomorskie

750 zł47 m² 15,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, częściowo wyposażone: - kuchnia zabudowana + kuchenka gazowa - przedpokój zabudowany (duża szafa typu komandor) - pokoje nieumeblowane - łazienka - kosz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

208 000 zł64 m² 3 248,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowe mieszkanie (2012r.) w stanie deweloperskim położone w Centrum Lęborka 64,03m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

119 000 zł40 m² 2 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Centrum Lęborka (koło Tesco) o metrażu 40m2. Nie wymagające wkładu finansowego, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

117 000 zł37 m² 3 171,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku przy ul. 10 Marca o metrażu 36,89m 2. Nie wymagające wkładu finansowego, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

126 000 zł41 m² 3 056,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Rezerwacja! O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w centrum Lęborka o metrażu 42m2. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

165 000 zł59 m² 2 776,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Ładne mieszkanie na ul. Krzywoustego w Lęborku o metrażu 59,42m2. Nie wymagające wkładu finansowego, po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Lębork,pomorskie

139 000 zł48 m² 2 918,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przestronne mieszkanie w Lęborku przy ul. E. Plater o metrażu 47,62 m2. Nie wymagające dużego wkładu finansowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopackiej

Lębork,pomorskie

79 000 zł52 m² 1 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura płaci zbywca! Mieszkanie ltbs-u przy ul. Konopackiej w Lęborku o metrażu 52m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Lębork,pomorskie

130 000 zł37 m² 3 548,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku przy ul. Słowackiego (koło szkoły gimnazjalnej nr1) o metrażu 36,64m 2. Nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

125 000 zł45 m² 2 802,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku położone przy ul. J. Węgrzynowicza o metrażu 44,6m2. Nie wymagające wkładu finansowego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

119 000 zł36 m² 3 291,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku położone w pobliżu Starostwa o metrażu 36,15m2. Nie wymagające dużego wkładu finansowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stamma

Lębork,pomorskie

140 000 zł50 m² 2 777 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Stamma o metrażu 50,40 m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

127 500 zł44 m² 2 897 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Legionów Polskich o metrażu 44m 2. Lokal usytuowany jest na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

680 zł33 m² 20,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę na dłuższy okres mieszkanie dwu pokojowe z piwnicą w bloku na ulicy Legionów Polskich. Najem 680zł/mes.+czynsz+liczniki (media). Kaucja 1 mies. Mieszkanie ciche, ciepłe, stolarka pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

135 000 zł40 m² 3 341 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. I Armii Wojska Polskiego o metrażu 40,40m 2. Nie wymagające dużego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

125 000 zł38 m² 3 266 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie na parterze w jednopiętrowej kamienicy położone opodal szkoły nr 3 w Lęborku o metrażu 39m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

110 000 zł36 m² 2 977 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku o metrażu 36,95m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Lębork,pomorskie

90 000 zł33 m² 2 760,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie dwupokojowe z nowymi oknami pcv , niezależnym gazowym systemem ogrzewania. Mieszkanie jest do remontu co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

82 000 zł36 m² 2 257 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Centrum Lęborka (opodal Deptaku) o metrażu 36,33m2. Nie wymagające dużego wkładu finansowego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlińskiego

Lębork,pomorskie

89 900 zł44 m² 2 017 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Orlińskiego o metrażu 44,55 m2. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Lębork,pomorskie

130 000 zł47 m² 2 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w Lęborku przy ul. Wysockiego o metrażu 47m2. Nie wymagające wkładu finansowego. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lębork

Lębork,pomorskie

950 zł47 m² 20,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe w bloku, 47m2, lębork, ul. Czołgistów, III piętro, okna plastikowe, kuchnia zabudowana, wyposażone i umeblowane, duży balkon, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

135 000 zł30 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe,ciepłe,niskie opłaty(190zł),sympatyczni lokatorzy. Nr. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lębork

Lębork,pomorskie

44 m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tanio ,okazja mieszkanie 2 pokoje,kuchnia ,łazienka ,bardzo ładne ciepłe mieszkanie w Mostach w centrum miejscowosci koło Lęborka, od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lębork

Lębork,pomorskie

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w spokojnej dzielnicy Lęborka. Blisko centrum - dobra komunikacja. Liczne tereny do spacerów. Plac zabaw dla dzieci.