dowolna

Mieszkania bezczynszowe Lębork - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Lębork,pomorskie

199 900 zł85 m² 2 351,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie z wiatą garażową i ogrodem przy ul. Marynarzy Polskich w Lęborku o metrażu 88m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lębork

Lębork,pomorskie

219 000 zł73 m² 2 981,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe w Lęborku przy Placu Młodzieży (opodal Szkoły Podstawowej nr 8) o metrażu 73,45m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Lębork,pomorskie

175 000 zł65 m² 2 679,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Bezczynszowe, ładne mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Okrzei (opodal cukierni Wenta) o metrażu 65,3m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

600 zł35 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

0% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura płaci wynajmujący! Mieszkanie bezczynszowe w Lęborku przy ul. Kolonia o metrażu 37m 2. Lokal po remoncie, wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolonia

Lębork,pomorskie

149 000 zł35 m² 4 317,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe w Lęborku przy ul. Kolonia o metrażu 37m 2. Lokal po remoncie, wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

129 000 zł52 m² 2 461,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie bezczynszowe w Leśnicach o metrażu 52,40m 2. Nie wymagające dużego wkładu finansowego, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

220 000 zł68 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne dwupoziomowe mieszkanie, bezczynszowe położone w Lęborku przy ulicy Staromiejskiej (naprzeciwko Apisu) o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Lębork,pomorskie

289 900 zł131 m² 2 218,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Bezczynszowe, duże, atrakcyjne mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Okrzei (opodal cukierni Wenta) o metrażu 115m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

1 000 zł75 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

0% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura płaci wynajmujący! Ładne mieszkanie bezczynszowe w domku dwurodzinnym z ogrodem i oddzielnym niezależnym wejściem w Lęborku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

139 000 zł52 m² 2 652,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

259 000 zł155 m² 1 675,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże mieszkanie bezczynszowe w Mostach o metrażu 118m 2. Lokal usytuowany jest na parterze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Lębork,pomorskie

199 900 zł85 m² 2 351,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

85 000 zł112 m² 757,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe w Dziechlinie ( 10km od Lęborka ) o metrażu 68m 2 (powierzchnia z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

99 000 zł112 m² 881,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

139 000 zł52 m² 2 652,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

220 000 zł68 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Lębork,pomorskie

199 900 zł85 m² 2 351,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

259 000 zł155 m² 1 675,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

259 000 zł143 m² 1 809,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże mieszkanie bezczynszowe w Mostach o metrażu 118m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

139 000 zł52 m² 2 652,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

220 000 zł68 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

259 000 zł143 m² 1 809,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

99 000 zł112 m² 881,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Lębork,pomorskie

199 900 zł85 m² 2 351,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

259 000 zł155 m² 1 675,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

230 000 zł68 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

115 000 zł52 m² 2 194,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

199 900 zł85 m² 2 351,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

115 000 zł52 m² 2 194,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Lębork,pomorskie

109 900 zł46 m² 2 389,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie z małym garażem i ogródkiem przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lęborku o metrażu około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

90 000 zł112 m² 801,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

230 000 zł69 m² 3 328,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe w Lęborku przy ul. Kościuszki (opodal szkoły podstawowej nr 5 ) o metrażu 69,10m 2 z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

220 000 zł123 m² 1 795,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne duże mieszkanie bezczynszowe w Lęborku przy ul. Gen. Sikorskiego ( opodal Netto ) o metrażu 73,54m 2. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne bezczynszowe mieszkanie przy ul. Targowej w Lęborku o metrażu 50m2. Nie wymagające wkładu finansowego, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

120 000 zł55 m² 2 178,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe w Pogorzelicach oddalonych od Lęborka 8km o metrażu 55,05m 2. Usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

233 000 zł77 m² 3 025,97 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne Mieszkanie 4- pokojowe w centrum miasta Lęborka plus łazienka, kuchnia. (bezczynszowe-wspólnota mieszkaniowa) -duża piwnica, komórka ( spiżarnia), garaż pod domem wliczony w cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Skarżyńskiego

Lębork,pomorskie

265 000 zł94 m² 2 811,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 94,26m2 II piętro w odnowionej kamienicy. 4 pokoje pomieszczenie przeznaczone na garderobę plus pomieszczenie gospodarcze oraz piwnica. Mieszkanie bezczynszowe koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

239 000 zł98 m² 2 438 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Duże ładne mieszkanie w Lęborku, praktycznie w centrum miasta, o metrażu 98m2 z dużym garażem (50m2) oraz 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Lębork,pomorskie

90 000 zł33 m² 2 760,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie dwupokojowe z nowymi oknami pcv , niezależnym gazowym systemem ogrzewania. Mieszkanie jest do remontu co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarżyńskiego

Lębork,pomorskie

180 000 zł57 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, bezczynszowe. Ogrzewanie gazowe plus kominek. Okna pcv, podłogi panelowe. Łazienka z wanną. Kuchnia zabudowana. Ogródek, dwie piwnice. Cicha okolica. Możliwość zamiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

135 000 zł30 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe,ciepłe,niskie opłaty(190zł),sympatyczni lokatorzy. Nr. tel.