dowolna

Mieszkania umeblowane Lębork - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

140 000 zł43 m² 3 255,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowne na IV piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej.Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i balkonu. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

135 000 zł30 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam lub zamienie na większe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

700 zł54 m² 12,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, umeblowane mieszkanie. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Dostępne od zaraz. Cena najmu: 700zł + czynsz i opłaty. Wymagana kaucja w wysokości 2000 zł. Umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

146 000 zł53 m² 2 754,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Słoneczne, atrakcyjne w super cenie, dwupokojowe, wysoki standard, prawdziwa okazja! Okna pcv, panele szwedzkie, loggia, strych i duża piwnica, świetne sąsiedztwo, tesco, bankomat, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z garażem na oś. Sportowym. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku 4- piętrowego. Jest po kapitalnym remoncie. Kuchnia zabudowana meblami wraz z kuchenką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

189 000 zł63 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub wynajmę. Mieszkanie 63 m2 (3 pokoje + aneks kuchenny, łazienka, przedpokój), częściowo umeblowane (kuchnia) i położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (blisko centrum miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

124 700 zł43 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w Lęborku - 30 km od morza, 43 m.kw., 2 pokoje, przedpokój, łazienka, kuchnia, balkon, 3 lata po całkowitym remoncie. Kuchnia jest całkowicie umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

228 000 zł64 m² 3 562 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

64m2 Mieszkanie 3-pok. + piwnica, po remoncie, lębork ul. Krzywoustego Mieszkanie 64.04m2 własnościowe 3-pokojowe, 2 piętro. Blok ocieplony, spokojna okolica. Czysta hipoteka; wszystkie dokumenty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lębork

Lębork,pomorskie

92 800 zł29 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania dwie kawalerki o podobnych parametrach i w podobnej lokalizacji.Obie około 29 m, w centrum Lęborka, w blokach na IV piętrze. Pierwsza to przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

145 000 zł42 m² 3 412,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż garażu osobno. 20000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

700 zł43 m² 16,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane do wynajęcia od maja 2011. Nowe okna, panele, czesciowo umeblowane, cieple, srodkowe. 700 zl. plus czynsz (zima ok 350, latem ok 170) plus media wg licznika. Umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

500 zł40 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie w centrum Lęborka. Pod blokiem Biedronka, w pobliżu kino i park. Wynajem: 500 zł + ok. 450 zł czynsz w sezonie grzewczym (w tym kablówka i woda) + opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

600 zł34 m² 17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę czyste, ciche mieszkanie w spokojnej okolicy. Umeblowane. Opłaty: 600 zł za wynajem+ Społdzielnia 260 zł+ opłaty licznikowe. Kaucja wartosci jednego, dwóch miesięcy ( do uzgodnienia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Lębork,pomorskie

125 000 zł33 m² 3 787 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie(kawalerka) po kapitalnym remoncie, ciepłe i jasne. Kuchnia- glazura, terakota, meble kuchenne w zabudowie+agd(lodówka,zmywarka, kuchenka gazowa, okap) Okna pcv, nowe drzwi wejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

250 000 zł86 m² 2 906 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, ekskluzywne, panele, okna plastikowe, bardzo dobre wyposażenie łazienki oraz kuchni, ocieplone, zadbana klatka schodowa, spokojne otoczenie, dużo zieleni, przestrzenne podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Lębork,pomorskie

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Lęborku - okolice ulicy Słowackiego , w bloku mieszkalnym ,2 pokoje ,kuchnia ,łazienka, osobna ubikacja. Częściowo umeblowane ,możliwość udostępnienia piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lębork

Lębork,pomorskie

525 zł49 m² 10,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

szukam współlokatorki do dwupokojowego mieszkania (wolny pokój) w centrum miasta.mieszkanie jest ładne i niedrogie.w podanej kwocie są już opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

170 000 zł61 m² 2 786,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadbane, trzypokojowe mieszkanie na parterze bloku w Lęborku, na wylocie na Bytów. Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym remoncie i składa się z 15-metrowego salonu, dwóch sypialń (12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48 m zlokalizowane w Lęborku przy ul. Gdanskiej 105-106 na I pietrze. W okolicy liczne parki,sklepy, szkoły, przystank, blisko do centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w bloku powierzchnia użytkowa- 37m2. Mieszkanie własnościowe, liczniki na wodę, ogrzewanie centralne, wszystkie media. Mieszkanie jasne, bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

179 000 zł64 m² 2 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bardzo dobry układ mieszkania,idealny dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących spokój,wyjątkowo zaciszne,możliwość połączenia kuchni z salonem,mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Lębork,pomorskie

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo spokojna dzielnica,parking z przodu i z tyłu posesji.Posesja ogrodzona,brama wjazdowa na pilota,wspólnota mieszkaniowa bardzo zgrana,widok z balkonu na Park Chrobrego,możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

140 000 zł42 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oferuję sprzedaz mieszkania 2 pokoje +kuchnia + lazienka.Mieszkanie środkowe b ciepłe , drugie piętro.Własnościowe.Szersze informacje pod podanym numerem tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

175 000 zł55 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie+garaż. Uwaga nowa cena! Mieszkanie 55m2: trzy pokoje z balkonem na pierwszym piętrze w nowym bydownictwie vis a vis Panoramy, wymienione drzwi, panele, glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mściwoja II

Lębork,pomorskie

95 000 zł32 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe, ciepłe, środkowe mieszkanie, tanie w utrzymaniu do zamieszkania od zaraz. Położone na 1 piętrze, umeblowane. Łazienka w kafelkach, w pokoju i przedpokoju panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

kuchnia w zabudowie,panele,kafelki,tarakota,okna pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lębork

Lębork,pomorskie

1 500 zł82 m² 18,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, słoneczne, w całości umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czyste, ciepłe mieszkanie w bardzo dobrym stanie w spokojnym miejscu miasta. Opłata miesięczna plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

70 000 €74 m² 945,95 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Spokojna sypialnia Lęborka, zielono i cicho, a wszedzie blisko. Mieszkanie bezczynszowe. Jest zadbany ogród ozdobny, balkon i garaż. Są 2 samodzielne piwnice. Budynek wymaga kosmetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam funkcjonalne, ustawne, bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe w spokojnej dzielnicy blisko centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, klatka schodowa szeroka o niskim nachyleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjewskiego

Lębork,pomorskie

79 000 zł32 m² 2 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 32m2 w Lęborku.Blisko centrum , kościół , szkoła i przedszkole.Mieszkanie umeblowane, meble kuchenne , łazienkowe i pokojowe , w cenę wliczony sprzęt AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lębork

Lębork,pomorskie

181 970 zł50 m² 3 639,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo słoneczne, ciepłe i funkcjonalne mieszkanie w Centrum miasta (piętro: 3/3) wykończone wysokiej jakości materiałami: oryginalny dębowy parkiet, drzwi wejściowe- antywłamaniowe, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Spokojna dzielnica, blisko szkoły, przedszkole, sklepy, apteki. Hipoteczna własność - mieszkanie , ogród i garaż. Mieszkanie suche, zadbane, solidnie wykończone. Wolne po zawarciu umowy. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Lębork,pomorskie

196 000 zł50 m² 3 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w bloku, powierzchnia użytkowa 50m2. Mieszkanie jasne, bardzo ciepłe, przestronne. Mieszkanie dwustronne składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lębork

Lębork,pomorskie

800 zł60 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane 800zł/mies.+KAUCJA +OPŁATY

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lębork

Lębork,pomorskie

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam własnościowe ,funkcjonalne, ustawne, bardzo słoneczne i ciepłe (środkowe) mieszkanie trzypokojowe w spokojnej dzielnicy Lęborka. Blok oddany do użytku w 1989r. Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

153 000 zł42 m² 3 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszaknie , środkowe , zadbane , wyremontowane.Szersze informacje pod podanym nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lębork

Lębork,pomorskie

199 000 zł83 m² 2 397,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest piętro domu dwurodzinnego składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki ze skosami gotowych do użytku oraz dwóch pomieszczeń kiedyś gospodarczych również ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pionierów

Lębork,pomorskie

48 m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, zadbane, słoneczne, suche. Dzielnica cicha, spokojna. Polecam.