dowolna

Mieszkania w kamienicy Lębork - Lista aktualnych ogłoszeń

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plac Pokoju

Lębork,pomorskie

120 000 zł41 m² 2 955,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Centrum Lęborka o metrażu 41m 2. Nie wymagające dużego wkładu finansowego, po remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

259 000 zł155 m² 1 675,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże mieszkanie bezczynszowe w Mostach o metrażu 118m 2. Lokal usytuowany jest na parterze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lębork

Lębork,pomorskie

111 000 zł40 m² 2 775 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w gruntownie wyremontowanej kamienicy w Mostach, ul. Długa 6 (nowy dach, ocieplenie, fundamenty, struktura). Mieszkanie bardzo słoneczne całe od południowej strony. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Lębork,pomorskie

79 000 zł34 m² 2 344,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie przy ul. Mieszka I w Lęborku o metrażu 33,70m2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Lębork,pomorskie

82 800 zł36 m² 2 292,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku (opodal Szpitala) o metrażu 36,12m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

259 000 zł143 m² 1 809,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże mieszkanie bezczynszowe w Mostach o metrażu 118m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

79 000 zł41 m² 1 904,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w Lęborku opodal centrum o metrażu 41,70m 2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Lębork

Lębork,pomorskie

59 900 zł26 m² 2 260,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta Lębork o metrażu 26,5 m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

180 000 zł56 m² 3 222,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka (deptak) o metrażu 55,80m 2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

179 000 zł84 m² 2 136,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka o metrażu 83,80m 2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syrokomli

Lębork,pomorskie

145 000 zł54 m² 2 699,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w cichym zakątku Lęborka położone przy ulicy Syrokomli o metrażu 53,72m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgrzynowicza

Lębork,pomorskie

197 000 zł53 m² 3 706,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne przestronne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Węgrzynowicza o metrażu 53,15m2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Lębork,pomorskie

264 000 zł88 m² 2 985,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe duże mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Zwycięstwa o metrażu 88,43m2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Lębork,pomorskie

119 000 zł31 m² 3 841,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne, ładne mieszkanie z garażem w Lęborku przy ul. Mieszka I (opodal Szkoły Podstawowej nr 5) o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

164 000 zł77 m² 2 138,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie z garażem (15000zł) w Lęborku przy ul. Krzywoustego (skrzyżowanie z ul. Kościuszki) o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Lębork,pomorskie

240 510 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe ładnie prezentujące się w całej okazałości mieszkanie w Lęborku przy ul.Okrzei o metrażu 80,17m2. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Lębork,pomorskie

145 000 zł41 m² 3 526,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe ładne mieszkanie o wysokim standardzie położone w Lęborku przy ulicy Malczewskiego o metrażu 41,12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Lębork,pomorskie

183 000 zł50 m² 3 625,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie o metrażu 50,47m2 zlokalizowane w centrum Lęborka przy ul. Aleja Wolności. Lokal usytuowany jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

169 000 zł52 m² 3 227,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Centrum Lęborka położone naprzeciwko parku Michałowskiego przy ul. 1 maja o metrażu 52,37m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

93 000 zł30 m² 3 049,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Lęborka przy ul. Łokietka o metrażu 30,05m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

176 000 zł60 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Łokietka o metrażu 60m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

162 000 zł46 m² 3 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Łokietka o metrażu 46,40m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słupska

Lębork,pomorskie

189 000 zł92 m² 2 054,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne duże dwupoziomowe mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Słupskiej (koło Urzędu Skarbowego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

149 000 zł88 m² 1 693,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Kossaka (opodal szkoły podstawowej nr3) o metrażu 88m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

118 000 zł44 m² 2 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie przy ul. Kossaka w Lęborku o metrażu 38,15m 2 (po podłodze 44m 2 ). Nie wymagające wkładu finansowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lębork

Lębork,pomorskie

178 000 zł90 m² 1 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dwupoziomowe ładne mieszkanie o pow. użytkowej 57,18m 2 , ze skosami (po podłodze) ponad 90m 2 .Lokal usytuowany jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Lębork,pomorskie

209 000 zł76 m² 2 755,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne, słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Wita Stwosza o metrażu 75,84 m2. Nie wymagające wkładu finansowego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Lębork,pomorskie

120 000 zł44 m² 2 742,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Centrum Lęborka przy ul. Korczaka (opodal Placu Pokoju) o metrażu 43,75m 2. Nie wymagające dużego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

180 000 zł109 m² 1 652,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Duże mieszkanie po częściowym remoncie w Lęborku, praktycznie w centrum miasta, o metrażu 108,91m2 z murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

179 999 zł70 m² 2 588,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Mieszkanie z garażem (25000zł) w Centrum Lęborka (przy Starostwie) o metrażu 69,54m2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wolności

Lębork,pomorskie

170 000 zł75 m² 2 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w centrum Lęborka (naprzeciwko pko bp) o metrażu 58,5m 2 (ze skosami około 75m 2 ) nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

65 000 zł31 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie przy ul. Mściwoja w Lęborku o metrażu 31,2m 2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Lębork,pomorskie

82 000 zł34 m² 2 433,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

259 000 zł143 m² 1 809,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Lębork,pomorskie

127 500 zł40 m² 3 227,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku przy ul. Mieszka I (naprzeciwko szkoły podstawowej nr 5) o metrażu 39,50m 2. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

170 000 zł80 m² 2 117,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Centrum Lęborka położone naprzeciwko parku Michałowskiego przy ul. 1 maja o metrażu 80m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

180 000 zł77 m² 2 324,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie (z wyposażeniem) w Centrum Lęborka przy ul. Łokietka (naprzeciw Orlika) o metrażu 77,42m2, nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plac Pokoju

Lębork,pomorskie

120 000 zł41 m² 2 955,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

99 000 zł112 m² 881,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe w Dziechlinie ( 10km od Lęborka ) o metrażu 68m 2 (powierzchnia z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarżyńskiego

Lębork,pomorskie

240 000 zł94 m² 2 546,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie przy ul. Skarżyńskiego w Lęborku o metrażu 94,26m2. Nie wymagające wkładu finansowego, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Lębork,pomorskie

129 000 zł59 m² 2 182,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie z antykami w centrum Lęborka przy ul. Wita Stwosza (opodal Szkoły Podstawowej nr 3) o metrażu 59,11m 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij