dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Lębork - Oferty sprzedaży i najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Z mieszkania wydzielono dwa niezalerzne lokale mieszkalne z osobnymi wejściami. W wyniku podziału powstały dwa mieszkania z kuchniami łazienkami oraz jedno z mieszkań jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

155 000 zł55 m² 2 833,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Piękne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w wyremontowanym i ocieplonym w tym roku bloku, klatka schodowa dwa lata wcześniej. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Słoneczne, ciepłe mieszkanie. Niskie opłaty eksploatacyjne. Szkoła podstawowa i przedszkole położone w bardzo bliskiej odległości. Meiszkanie posiada wyodrębnioną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lębork

Lębork,pomorskie

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60 m2 na pierwszym pietrze ze zgrabnym rozkladem pomieszczen , dwoma balkonami. Na podlogach panele , kuchnia i lazienka kafle , pokoje jasne i sloneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Lębork,pomorskie

269 000 zł103 m² 2 611,65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Sprzedam ,piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie(elektryka,hydraulika ,ogrzewanie,),gotowe do zamieszkania,kuchnia na wyposażeniu ,łazienka kompletna o podwyższonym standardzie, centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarżyńskiego

Lębork,pomorskie

180 000 zł57 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, bezczynszowe. Ogrzewanie gazowe plus kominek. Okna pcv, podłogi panelowe. Łazienka z wanną. Kuchnia zabudowana. Ogródek, dwie piwnice. Cicha okolica. Możliwość zamiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

135 000 zł30 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe,ciepłe,niskie opłaty(190zł),sympatyczni lokatorzy. Nr. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lębork

Lębork,pomorskie

129 000 zł32 m² 4 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Sprzedam lub zamienie na większe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie nie wymga nakładów finansowych. Oferta godna uwagi!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lębork

Lębork,pomorskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum po kapitalnym remoncie niewymagające dodatkowego wkładu finansowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dwupokojowe, na trzecim piętrze, w bloku mieszkalnym przy ul. Obrońców Wybrzeża o pow. 55 m . Lokal jest wyremontowany i nadaje się do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Lębork,pomorskie

69 000 zł42 m² 1 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o pow.42,2 m posadowione na II piętrze w budynku z lat trzydziestych ubiegłego stulecia. Lokal został utworzony na skutek podziału dużego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 10 Marca

Lębork,pomorskie

139 000 zł41 m² 3 390,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Lęborku o powierzchni 40,95 m2 , powierzchnia użytkowa 43 m2. Mieszkanie znajduje się na 5 - ostatnim piętrze , samodzielna klatka schodowa , blok czysty , nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Lębork,pomorskie

170 000 zł113 m² 1 507,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ogrzewane centralnie węgiel/gaz ziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze o powierzchni 40 m kw. składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal odnowiony i wyremontowany dwa lata temu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dworcowa

Lębork,pomorskie

245 000 zł92 m² 2 663,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w kamienicy, po kapitalnym remoncie. Trzy pokoje oraz garderoba. W łazience prysznic i wanna, zabudowa kuchni wraz z agd w cenie mieszkania. Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Blok umiejscowiony jest w centrum miasta ( osiedle Morawskiego), budynek z cegły. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, środkowe (bardzo ciepłe), brak podzielników ciepła. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Plater

Lębork,pomorskie

50 600 zł23 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeden pokój (piec kaflowy), kuchnia (z oknem, łącze do gazu ziemnego, punkt na zlew), łazienka (wc, prysznic, umywalka), przedpokój, komórka (1,5m x 3m), niski czynsz - ca.100zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Lębork,pomorskie

185 000 zł62 m² 2 983,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku 4kondygnacyjnego. Bardzo przytulne środkowe.Wymienione okna na plastikowe na podłodze panele+terakota.Mieszkanie składa się z 3 pokoi,kuchni ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

200 000 zł86 m² 2 325,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w dobrym stanie, dobrze nasłonecznione, duża przestrzeń, komfortowe, dostosowane dla dzieci. Sąsiedzi są uprzejmi i spokojni w podeszłym wieku. Mieszkanie jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Lębork,pomorskie

130 000 zł48 m² 2 729,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone blisko centrum Leborka. 2 pokoje, łazienka z wc, przedpokój o łącznej powierzchni użytkowej 47,62 m2. Stan techniczny: okna pcv, podłogi w pokojach i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

125 000 zł40 m² 3 109,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40.2m^2, III piętro. Pokoje niezależne 10,5 i 15,7m^2 z balkonem; kuchnia - glazura, terakota; łazienka z wc. Mieszkanie zadbane, nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

135 000 zł37 m² 3 637,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37m. w mieszkaniu znajdują się nadto: kuchnia, przedpokój, łazienka, wc oraz balkon. Mieszkanie ustawne i słoneczne. W pokojach panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Lębork

Lębork,pomorskie

115 000 zł36 m² 3 239,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Sloneczne i zadbane mieszkanie jednopokojowe polozone na drugim pietrze bloku mieszkalnego o pow. 35,5 m skladajace sie z pokoju, aneksu kuchennego, lazienki z wc, dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stryjewskiego

Lębork,pomorskie

63 000 zł32 m² 1 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Sprzedam mieszkanie 32m kwadratowe , własnościowe , z czystą hipoteką w Lęborku za cenę 63000zł , do negocjacji! Mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią i łazienką , tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lębork

Lębork,pomorskie

146 000 zł58 m² 2 495,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji; mieszkanie po remoncie, ogrzewanie gazowe + kominek; okna pvc; kuchnia zabudowana; łazienka w pełni wyposażona; mieszkanie słoneczne, ciepłe, niedrogie w utrzymaniu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

172 000 zł54 m² 3 179,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie własnościowe w budynku wielorodzinnym o powierzchni 54,1 m kw. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze ( poddasze ), mieszkanie posiada dodające uroku skosy dachowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

140 000 zł43 m² 3 255,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowne na IV piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej.Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i balkonu. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

135 000 zł30 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam lub zamienie na większe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

325 000 zł130 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z 5 pokoi + kuchnia ze spiżarnią+ jadalnia + łazienka + pomieszczenia gospodarcze + przynależny ogródek.Posesja zamykana jest elektronicznie (domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marusarzówny

Lębork,pomorskie

200 000 zł82 m² 2 439,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu-poziomowe. Na dole kuchnia+komorka, lazienka, sypialnia, salon. Na gorze 1 pokoj. Wszędzie położone są panele, kafelki, okna plastikowe. Osiedle spokojne, sasiedzi sympatyczni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

90 000 zł38 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku przy bramie wjazdowej do firmy Remondis. Mieszkanie w stanie surowym. Wszystkie instalacje w mieszkaniu nowe (wod-kan, elektr, gaz). W mieszkaniu położono nowe tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Staszica

Lębork,pomorskie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

atrakcyjne , kominek, spokojna dzielnica, podwórko

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

150 000 zł57 m² 2 651,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wszystkie pomieszczenia z oknami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

124 700 zł43 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w Lęborku - 30 km od morza, 43 m.kw., 2 pokoje, przedpokój, łazienka, kuchnia, balkon, 3 lata po całkowitym remoncie. Kuchnia jest całkowicie umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roszarnicza

Lębork,pomorskie

148 000 zł49 m² 2 997,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Lęborku przy ul. Roszarniczej o pow. 49,38 m2. Mieszkanie przeszło remont w zeszłym roku. Wymieniono okna, instalację wodną i gazową- bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Robotniczej

Lębork,pomorskie

240 000 zł60 m² 4 006,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze z dwoma balkonami wychodzacymi na zachod i wschod , ewentualnie z garazem. Budynek ogrodzony. Standard wyposazenia:sciany-gladz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

145 000 zł42 m² 3 412,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż garażu osobno. 20000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Lębork,pomorskie

80 000 zł32 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w dobrej lokalizacji miejskiej, w poblizu centra handlowe, urzad miejski, kosciol, szkola, poczta. Mieszkanie po remoncie do oswiezenia. Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marusarzówny

Lębork,pomorskie

210 000 zł82 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu-poziomowe. na dole 2 pokoje, kuchnia+spiżarnia, łazienka, balkon. na gorze 1 pokoj(poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam pilnie ładne mieszkanie. Działka pod balkonem.