dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Lębork - Lista ogłoszeń

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

328 500 zł41,06 m² 8 000,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Alei Wolności (vis a vis Centrum Medycznego "stary Browar").

Szczegóły ogłoszenia

328 500 zł41,06 m² 8 000,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zamieszkaj w miejscu, gdzie klasyczna elegancja spotyka nowoczesny komfort. Wyobraź sobie poranki w samym sercu Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Oferta nieruchomości w wyjątkowym miejscu na mapie Lęborka. Ścisłe centrum miasta - ul. Reja Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł86 m² 5 569,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu nowoczesny apartament dwupoziomowy z przestronnym balkonem, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 900 zł60 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu niezwykle klimatyczne 3- pokojowe mieszkanie w stylu loft, w odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł65,16 m² 5 356,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie z tarasem położone w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Przyzamcze (vis a vis Sądu Rejonowego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł88 m² 5 443,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny nowoczesny apartament dwupoziomowy (z zaadaptowanym poddaszem) w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł80,30 m² 5 467 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł56,59 m² 6 538,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w budynku wolnostojącym o zabudowie dwurodzinnej w Lęborku przy ul. Wyspiańskiego. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44,51 m² 35,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lębork ul. Staromiejska do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w samym centrum miasta. Na powierzchnię 44,51 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł32,70 m² 6 116,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Wyobraź sobie, że budzisz się w swoim nowym mieszkaniu. Poranna kawa w salonie, który nie wymaga remontu. Cisza. Komfort. Wszystko gotowe - wprowadzasz się.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Oferujemy na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Składające się z salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni i łazienki. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 500 zł27,77 m² 54,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł49,04 m² 6 015,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na sprzedaż Lębork, ul. Stryjewskiego - bezczynszowe, z garażem i wyposażeniem w cenie Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Lęborku ,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,05 m² 5 839,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne mieszkanie W centrum lęborka Lokalizacja: ul. Wybickiego, lębork vis-à-vis. I Liceum Ogólnokształcącego Targowisko, usługi, szkoły, przedszkola 5 min pieszo do dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż! 80m2 - Lębork ul. Pułaskiego Oferuję na sprzedaż przestronne , jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80m2 , położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Lębork,pomorskie

2 000 zł87 m² 22,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Lębork - 87 m , piętro domu, ul. Topolowa Biuro Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje ofertę wynajmu przestronnego lokalu mieszkalnego o powierzchni 87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Plater

Lębork,pomorskie

169 000 zł24,33 m² 6 946,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikalna kawalerka po remoncie Z kominkiem I niskim czynszem! (24,33 M ) - lębork, ul. E. Plater idealna inwestycja lub mieszkanie na start. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł72,30 m² 8 838,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

O% - O% - Oferta sprzedaży: bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem Lębork, ul. Stryjewskiego Cena: 639 000 zł - Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 72,3 m Ogródek prywatny: ~53.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł54,90 m² 5 919,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! To mieszkanie może być właśnie tym, czego szukasz. Zlokalizowane na II piętrze zadbanego budynku w centrum Lęborka przy ul. Łokietka to idealne połączenie rytmu życia.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43,01 m² 6 254,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie z ogródkiem (możliwość dzierżawy) o powierzchni 43,01m 2 , położone w Lęborku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł31,35 m² 7 623,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,35 m 2 położone na spokojnym osiedlu, przy ulicy Mściwoja II (vis.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

899 000 zł93 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta pod każdym względem: lokalizacja, mieszkanie/ogród/miejsce parkingowe, kompleksowo wyposażone wnętrze, bezpieczna okolica, bliskość infrastruktury. Zacznijmy jednak od początku.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalne 2 pokoje na wynajem na parterze - Lębork, ul. Legionów Polskich Szukasz cichego, dobrze skomunikowanego mieszkania, które możesz urządzić według własnych potrzeb? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Lębork,pomorskie

495 898 zł70,34 m² 7 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis Jeśli nie możesz się zdecydować, gdzie zamieszkać i ciągle rozważasz między niedużym domkiem a wygodnym apartamentem z ogródkiem, to mamy coś pomiędzy właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł44 m² 2 386,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1 piętrze kameralnego budynku przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Lębork,pomorskie

510 000 zł48,24 m² 10 572,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż w Lęborku - ul. Warszawska, 48,24 m Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł82,90 m² 4 704,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Mieszkanie na sprzedaż Lębork - 82,9 m , ul. Przyzamcze, widok na Zamek Krzyżacki i rzekę Łebę Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39,95 m² 8 010,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe, środkowe mieszkanie położone na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Mieszka I w Lęborku. Lokal jest po generalnym remoncie , po odświeżeniu gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł20,67 m² 8 950,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne, przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Staromiejskiej (na deptaku) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

369 000 zł59,21 m² 6 232,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Lębork - 59,21 m | ul. Bolesława Krzywoustego (okolice zus) Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 59,21.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,81 m² 5 884,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy do ładnego, przestronnego mieszkania położonego w centrum miasta Lęborka, przy ul. Kossaka (opodal Biedronki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,21 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,21 m , zlokalizowane w Lęborku, przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze , co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

325 000 zł57,64 m² 5 638,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witaj W goodstory nieruchomości I finase. Kupujacy 0 % prowizji! Jeśli to Twoja pierwsza nieruchomość - nie musisz mieć wkładu własnego, a rata kredytu na 25 lat od 2115 zł. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł40,40 m² 7 896,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem, o powierzchni 40,40 m 2 położone w dogodnej lokalizacji Lęborka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 560 zł42,32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, komfortowy apartament z balkonem, o powierzchni 42,32m 2 zlokalizowany w spokojnej części Lęborka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,16m 2 , zlokalizowane na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy wielorodzinnej, położonej w centrum Lęborka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialnią oraz łazienką. Nieruchomość przestronna i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

399 900 zł49,84 m² 8 023,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lęborku - ul. Wrocławska Przestrzeń do życia, która oddycha spokojem W zielonej, spokojnej części Lęborka, zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,81 m² 5 884,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,81m 2 , zlokalizowane na parterze w zrewitalizowanej kamienicy wielorodzinnej, położonej w centrum Lęborka przy ul. Kossaka. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 60 , 16 m 2 , położone blisko centrum Lęborka przy ulicy Stwosza.