dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lębork - Oferty sprzedaży i najmu

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lębork,pomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij Nowoczesne Mieszkanie w Lęborku na Osiedlu Bursztynowym Szukasz idealnego mieszkania na wynajem w Lęborku? Oferujemy nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego, na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Lębork,pomorskie

349 000 zł48 m² 7 347,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 47,5 m . Dwa słoneczne pokoje, z salonu wyjście na balkon, oddzielna kuchnia z nowymi meblami wykananymi pod wymiar oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

335 000 zł54 m² 6 146,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż nieruchomość z przeznaczeniem mieszkalnym lub biurowym - 1 piętro - wejście od ul. Staromiejskiej - ekspozycja okien: wschód, pd.-zach. - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lębork

Lębork,pomorskie

295 000 zł54 m² 5 446,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pogorszewo- tylko 10 min od Lęborka! Szukasz mieszkania, w którym od pierwszego dnia poczujesz się jak w domu? Oferujemy przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, które jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lębork,pomorskie

1 500 zł34 m² 43,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - Lębork, ul. Batalionów Chłopskich | 34,10 m | centrum miasta Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,10 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

199 000 zł36 m² 4 667,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,21 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1985 roku przy ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lębork,pomorskie

449 000 zł64 m² 6 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Różyckiego, centrum miasta, 64,43 m + 30 m poddasza do adaptacji Zamieszkaj w centrum, w nowoczesnym budynku z potencjałem rozbudowy Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Lębork,pomorskie

265 000 zł46 m² 5 775,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z którego wszędzie będziesz mieć blisko? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

299 000 zł42 m² 7 170,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż - Lębork, ul. Bolesława Krzywoustego | 41,70 m | Balkon | 2 piętro Lider Nieruchomości i Finanse przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Lęborku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

474 000 zł62 m² 7 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyobraź sobie mieszkanie w centrum miasta, do którego wracasz z przyjemnością - jasne, przestronne i zaprojektowane tak, by każdy domownik miał swoją strefę komfortu. Właśnie taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyobraź sobie mieszkanie w centrum miasta, do którego wprowadzasz się bez remontów, bez kurzu i bez stresu. Jasne, świeżo wykończone wnętrze, w którym wszystko ma swoje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

280 000 zł47 m² 5 928,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,23 m położone w Lęborku przy ul. Legionów Polskich , na parterze w 4-piętrowym bloku po remoncie elewacji i dociepleniu. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Lębork,pomorskie

350 000 zł49 m² 7 102,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1860

Mieszkanie na sprzedaż | Lębork, ul. Wyszyńskiego | 49,29 m | Ścisłe centrum W samym sercu Lęborka, przy ul. Wyszyńskiego, oferujemy na sprzedaż starannie utrzymane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Lębork,pomorskie

499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne apartamenty w zabudowie szeregowej z ogrodami usytuowane przy ulicy Dworcowej na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

309 000 zł49 m² 6 320,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Lęborku, przy ulicy Gierymskiego, zaledwie 950 metrów od ścisłego centrum miasta. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

344 000 zł54 m² 6 429,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Mieszkanie na sprzedaż Lębork - 2 pokoje po generalnym remoncie, ul. Kossaka Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie przy ul. Kossaka. To propozycja dla osób, które wpisują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna

Lębork,pomorskie

299 000 zł50 m² 6 040,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Lębork, ul. Spokojna | 49,5 m | Parter z potencjałem Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - doskonałe na start, inwestycję lub komfortowe życie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Lębork,pomorskie

279 000 zł42 m² 6 687,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż - Lębork, ul. Malczewskiego | 41,72 m | Parter | Blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Lęborku przy ul. Malczewskiego - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

474 000 zł81 m² 5 824,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

3-pokojowe mieszkanie w Lęborku - nowoczesna przestrzeń z charakterem, ul. Kossaka To propozycja dla osób aktywnych, młodych, ceniących nowoczesne i nieoczywiste wnętrza. Dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

479 000 zł91 m² 5 274,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Mieszkanie na sprzedaż Lębork - 0% prowizji - prowizję biura pokrywa sprzedający. Jeżeli szukasz mieszkania na sprzedaż w Lęborku, które jest gotowe do zamieszkania i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Lębork,pomorskie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m , usytuowane na parterze w bloku, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

285 000 zł48 m² 5 968,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Prezentujemy Państwu ofertę klimatycznego mieszkania 3-pokojowego znajdującego się w samym sercu miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Lębork,pomorskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania położonego w budynku przy ul. Staszica nr 4 w Lęborku. Lokal o powierzchni 50 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

449 000 zł64 m² 7 058,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,61 m2, położone na wysokim parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

345 000 zł62 m² 5 564,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 62 m . Lokal znajduje się w dwupiętrowym budynku z cegły na pierwszym piętrze. Budynek w pełni ocieplony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem

Lębork,pomorskie

180 000 zł20 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości stanowiącej odrębną nieruchomość. Fizycznie i funkcjonalnie, przedmiotem sprzedaży jest kawalerka w centrum Lęborka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lębork,pomorskie

476 000 zł55 m² 8 725,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu nowe mieszkania W stanie deweloperskim. Oddane do użytku w IV kwartale 2025 roku. Uwaga! Do mieszkania przynależeć będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie