dowolna

Mieszkania Lębork – oferty mieszkań

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

299 000 zł50,81 m² 5 884,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy do ładnego, przestronnego mieszkania położonego w centrum miasta Lęborka, przy ul. Kossaka (opodal Biedronki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Lębork,pomorskie

349 900 zł48,84 m² 7 164,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lęborku - ul. Wrocławska Przestrzeń do życia, która oddycha spokojem W zielonej, spokojnej części Lęborka, zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,50 m² 36,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! najemca nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa wynajmujący! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz się wprowadzić od razu? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Lębork,pomorskie

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedaż mieszkania - Lębork, ul. Wyspiańskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m , zlokalizowane na parterze budynku wolnostojącego o dwóch kondygnacjach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

499 000 zł105,70 m² 4 720,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne apartamenty bezczynszowe, dwupoziomowe w zabudowie szeregowej położone blisko centrum Lęborka przy ulicy Dworcowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 900 zł63 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części miasta Lębork, na osiedlu Sportowym. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 560 zł42,32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, komfortowy apartament z balkonem, o powierzchni 42,32m 2 zlokalizowany w spokojnej części Lęborka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł63,73 m² 7 013,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę komfortowych, przestronnych lokali, w stanie deweloperskim, położonych w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł126,90 m² 6 122,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie (segment środkowy) o powierzchni 126,90 m 2 , z ogródkiem oraz garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł31,19 m² 7 662,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 31,19 m 2 położone w dogodnej lokalizacji Lęborka przy ul. Targowej. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu bardzo klimatyczne mieszkanie z balkonem, które może stać się Twoim nowym domem od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

199 000 zł30,01 m² 6 631,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Oferta na wyłączność- witaj W goodstory nieruchomości i finanse kupujący 0% prowizji! Nowa ,atrakcyjna pozycja w naszej ofercie. Bardzo ciepły i słoneczny lokal, na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł50,40 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie ltbs lębork - gotowe do zamieszkania (50,40 M ) Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł67,73 m² 6 599,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najnowsza inwestycja w Lęborku w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Orlińskiego. Planowany termin oddania do użytkowania to i kwartał 2026 roku. Przestronne, ustawne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Plater

Lębork,pomorskie

169 000 zł24,33 m² 6 946,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikalna kawalerka po remoncie Z kominkiem I niskim czynszem! (24,33 M ) - lębork, ul. E. Plater idealna inwestycja lub mieszkanie na start. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł49,42 m² 5 261,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Klimatyczny lokal 49,42 M W centrum lęborka - loft / biuro / mieszkanie prestiż, wygoda I niskie koszty utrzymania Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 49,42 m , łączący.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł41,90 m² 6 825,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Jeżeli cenisz sobie miejski rytm życia połączony z komfortem i funkcjonalnym układem wnętrza - ta nieruchomość idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł40,22 m² 5 221,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,22 m , położone na ostatnim trzecim piętrze w zadbanym budynku w Lęborku przy ul. Konopackiej (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł57,27 m² 6 967 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna do 08.04.2026R. NA mieszkania O powierzchni 57,27M 2 , które usytuowane są na II piętrze. O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowopowstały,.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł35,99 m² 10 475,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,99m 2 , z ogródkiem i miejscem parkingowym położone.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42,49 m² 5 624,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 42,49 m 2 , z balkonem położone w Lęborku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Lębork,pomorskie

485 297 zł70,03 m² 6 929,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis Jeśli nie możesz się zdecydować, gdzie zamieszkać i ciągle rozważasz między niedużym domkiem a wygodnym apartamentem z ogródkiem, to mamy coś pomiędzy właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł60,94 m² 10 321,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, dwupoziomowy apartament z przestronnym, imponującym tarasem , balkonem oraz miejscem parkingowym w podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

425 000 zł65,80 m² 6 458,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie Lębork - sprzedaż mieszkania w centrum miasta Jeżeli interesuje Cię mieszkanie w Lęborku w atrakcyjnej lokalizacji , ta oferta zasługuje na szczególną uwagę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł73,50 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim o powierzchni 73,50m 2 , położone w Lęborku , przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40,60 m² 36,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lębork ul. Wojska Polskiego do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w bloku. Na powierzchnię użytkową 40,60 m2 składają się: salon z którego jest wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł106 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50,71 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon położone w spokojnej i zielonej okolicy - na osiedlu Sportowym w Lęborku, bezpośrednio przy terenach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł35,99 m² 10 475,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz bezobsługowego mieszkania, które łączy komfort nowoczesnego budownictwa z prywatną strefą relaksu i pełnym bezpieczeństwem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44,51 m² 35,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lębork ul. Staromiejska do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w samym centrum miasta. Na powierzchnię 44,51 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43,01 m² 6 254,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie z ogródkiem (możliwość dzierżawy) o powierzchni 43,01m 2 , położone w Lęborku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 560 zł42,32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

N owa inwestycja deweloperska w Lęborku. Mieszkania gotowe do odbioru! 0% - i podatku pcc! Mieszkanie nr 7 I piętro z balkonem cena łączna 358.560 zł mieszkanie - 338.560 zł miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł140 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Hot oferta! tylko W pepperhouse! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, o powierzchni 139,7 m2, położona na przedmieściach Lęborka w sąsiedztwie lasu. Dzięki dwóm poziomom oraz.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł45 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m 2 , we wspólnocie, położone w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Reja.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł80,30 m² 5 467 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł53,86 m² 5 013 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,86 m , zlokalizowane przy ul. Kossaka w Lęborku. Nieruchomość wyróżnia się ogromnymi możliwościami adaptacyjnymi, które pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50,50 m² 37,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! najemca nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa wynajmujący! Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m , położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł31,35 m² 7 623,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,35 m 2 położone na spokojnym osiedlu, przy ulicy Mściwoja II (vis.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zapewnić bardzo funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, mieszkania na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

467 000 zł81 m² 5 765,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży gotową inwestycję! Mieszkanie położone na drugim piętrze, praktycznie w centrum Lęborka. Do dyspozycji łącznie 81m2 powierzchni obecnie funkcjonującej, jako dwie-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

580 000 zł148,02 m² 3 918,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny dom jednorodzinny (z pompą ciepła) w zabudowie szeregowej z garażem i ogrodem, usytuowany 5km od centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij