Mieszkanie, ul. Stryjewskiego

Stryjewskiego, Lębork, pomorskie

  • 295 000 zł
  • 49,04 m²
  • 6 015,50 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Dykowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Stryjewskiego

Stryjewskiego, Lębork, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

295 000 zł

49,04 m²

6 015,50 zł/m²

Mieszkanie, ul. Stryjewskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

295 000 zł 49,04 m² 6 015,50 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1920
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1920

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 295 000 zł (6 015,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49,04 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1920
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 8 m², ogródek 187 m²
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż Lębork, ul. Stryjewskiego - bezczynszowe, z garażem i wyposażeniem w cenie

Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Lęborku , położone przy ulicy Stryjewskiego . To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego lokalu z garażem, piwnicą oraz pełnym wyposażeniem pozostającym w cenie nieruchomości.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku , w którym mieszczą się tylko trzy lokale mieszkalne . (...)

Agent

Grzegorz Dykowski

513 136...

513 136 636

59 862 25 36

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

513 136...

513 136 636

59 862 25 36

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl