dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Lębork - Lista ogłoszeń

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wybickiego

Lębork,pomorskie

180 000 zł62 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ciepłe dwupoziomowe mieszkanie w Lęborku przy ul. Wybickiego o metrażu 62,40m 2 (44,1 m 2 - I piętro ; 18,3m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

129 780 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 27 563,95 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

189 000 zł77 m² 2 464,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie z garażem w Lęborku przy ul. Krzywoustego (skrzyżowanie z ul. Kościuszki) o metrażu 76,70m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Lębork,pomorskie

165 000 zł58 m² 2 822,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie z garażem przy ul. Mieszka I w Lęborku o metrażu 58,46m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

129 780 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

230 000 zł70 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie z garażem w centrum Lęborka przy ul. Gdańskiej (opodal czołgu) o metrażu 70m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

233 670 zł78 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31 785 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 201.