dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Lębork - Lista ofert

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

46 000 zł16 m² 2 911,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie do remontu w Lęborku przy ul. B. Krzywoustego o metrażu 15,75 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

86 500 zł27 m² 3 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Legionów Polskich (opodal Tesco) o metrażu 27m2, do odświeżenia. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

95 000 zł27 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Legionów Polskich (opodal Tesco) o metrażu 27m2, do wprowadzenia. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Lębork,pomorskie

123 000 zł47 m² 2 604,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie blisko centrum Lęborka przy ulicy Wysockiego (opodal Tesco) o metrażu 47,23m 2. Mieszkanie wymaga remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

96 000 zł30 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie blisko centrum Lęborka przy ulicy I Armii Wojska Polskiego (opodal Gimnazjum nr1) o metrażu 30m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

188 000 zł60 m² 3 152,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie blisko centrum Lęborka przy ulicy I Armii Wojska Polskiego (opodal Gimnazjum nr1) o metrażu 59,40m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

133 000 zł41 m² 3 238,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie położone w centrum Lęborka opodal bulwaru nad rzeką Łebą o metrażu 41,07m 2. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Lębork,pomorskie

210 000 zł69 m² 3 042,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Aleja Wolności (wejście od strony ul. Batalionów Chłopskich - naprzeciwko Browaru).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Robotniczej

Lębork,pomorskie

399 000 zł134 m² 2 982,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nietuzinkowy, duży, przestrzenny, słoneczny apartament z trzema balkonami i garażem (w podwórku) w Lęborku (opodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

142 000 zł62 m² 2 290,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Czołgistów (opodal Starostwa) o metrażu 60,60m2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

130 000 zł44 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie blisko centrum Lęborka (koło Tesco) przy ulicy Legionów Polskich o metrażu 43,56m 2. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

115 000 zł45 m² 2 533,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Krzywoustego (opodal zakładu Energa) o metrażu 45,40m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Lębork,pomorskie

199 000 zł65 m² 3 042,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Mieszkanie nie wymagające wkładu finansowego w centrum Lęborka (nad pasażem handlowym) o metrażu 65,4m2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

128 000 zł42 m² 3 012,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne słoneczne mieszkanie wraz z wyposażeniem blisko centrum Lęborka (koło Tesco) o metrażu 42,49m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

93 000 zł30 m² 3 049,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Lęborka przy ul. Łokietka o metrażu 30,05m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stamma

Lębork,pomorskie

165 000 zł62 m² 2 647,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne, słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Stamma (opodal basenu) o metrażu 62,33m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

139 000 zł41 m² 3 384,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

169 000 zł60 m² 2 808,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie w centrum Lęborka opodal Starostwa Powiatowego o metrażu 60,18m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Lębork,pomorskie

209 000 zł62 m² 3 387,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne, słoneczne mieszkanie w Lęborku opodal basenu o metrażu 61,69m 2. Nie wymagające wkładu finansowego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

176 000 zł60 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Łokietka o metrażu 60m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

168 900 zł48 m² 3 546,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne komfortowe mieszkanie położone w centrum Lęborka (opodal hotelu) o metrażu 47,62m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

385 000 zł140 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowe mieszkanie dwukondygnacyjne na ul. I Armii Wojska Polskiego w Lęborku (opodal tesco), o metrażu 92,45m 2 (ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Lębork,pomorskie

185 000 zł62 m² 2 966,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne mieszkanie w Lęborku na osiedlu Sportowa (opodal basenu) o metrażu 62,37m2. Nie wymagające dużego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bohaterów Monte Cassino

Lębork,pomorskie

73 000 zł24 m² 2 982,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie (kawalerka) w Centrum Lęborka przy ul. 10 Marca o metrażu 24,48m2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

185 000 zł64 m² 2 888,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku przy ul. Krzywoustego (opodal ronda J. Pawła II) o metrażu 64,04m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

188 000 zł60 m² 3 126,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Czołgistów (opodal Starostwa) o metrażu 60,14m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

180 000 zł58 m² 3 129,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie z ładnym widokiem w centrum Lęborka przy ulicy Armii Krajowej (skrzyżowanie z Al.W.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Lębork,pomorskie

145 000 zł51 m² 2 858,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne mieszkanie w Lęborku na osiedlu Sportowa (opodal basenu) o metrażu 50,72m 2. Nie wymagające dużego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Lębork,pomorskie

185 000 zł62 m² 3 003,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie o ładnym układzie położone w Lęborku przy ulicy Al. Wolności ((opodal Urzędu Miejskiego) o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

135 000 zł42 m² 3 177,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Jagiellońskiej (koło szkoły podstawowej nr8) o metrażu 42,49m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

190 000 zł60 m² 3 157,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie z garażem (25000zł) w Lęborku przy ul. Czołgistów o metrażu 60,18m2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

123 000 zł42 m² 2 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie z ładnym widokiem w Lęborku przy ul. I Armii Wojska Polskiego o metrażu 42m2. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

160 000 zł61 m² 2 633,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Czołgistów (koło Przedszkola nr1) o metrażu 60,76m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Lębork,pomorskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne, słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Marusarzówny (opodal basenu) o metrażu 61m2. Nie wymagające dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Lębork,pomorskie

155 000 zł50 m² 3 084,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne mieszkanie w Lęborku przy ul. Marusarzówny (opodal basenu) o metrażu 50,25m2. Usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

189 000 zł59 m² 3 183,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie z ładnym widokiem na Plac Pokoju oraz panoramę miasta w centrum Lęborka o metrażu 59,36m2. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

162 000 zł46 m² 3 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Łokietka o metrażu 46,40m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Lębork

Lębork,pomorskie

269 000 zł87 m² 3 100,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Położone blisko centrum Lęborka. Rozpoczęcie inwestycji w 2013. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

90 000 zł28 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Gdańskiej ( opodal Placu Pokoju ) o metrażu 28m 2. Nie wymagające dużego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

198 000 zł94 m² 2 116,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie dwukondygnacyjne z garażem (20 000pln) na ul. Legionów Polskich w Lęborku (na wprost tesco), o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

119 900 zł42 m² 2 821,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku przy ul. Legionów Polskich (opodal Tesco) o metrażu 42,5m2. Nie wymagające wkładu.