dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Lębork - Lista ofert

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

281 850 zł72 m² 3 899,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

267 350 zł69 m² 3 900,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

329 150 zł84 m² 3 899,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

239 200 zł61 m² 3 900,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

267 100 zł68 m² 3 899,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

328 950 zł84 m² 3 900,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

147 100 zł38 m² 3 899,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

257 700 zł66 m² 3 900,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

313 000 zł80 m² 3 899,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

141 250 zł36 m² 3 899,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

264 250 zł68 m² 3 899,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

100 000 zł41 m² 2 443,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

180 000 zł59 m² 3 032,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie z ładnym widokiem na Plac Pokoju oraz panoramę miasta w centrum Lęborka o metrażu 59,36m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Położone blisko centrum Lęborka. Rozpoczęcie inwestycji w 2014. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

276 861 zł71 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

95 000 zł27 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku przy ul. Legionów Polskich (opodal Tesco) o metrażu 27m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

143 000 zł60 m² 2 396,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Czołgistów (opodal Starostwa) o metrażu 59,68m 2. Lokal usytuowany jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

102 000 zł30 m² 3 344,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Lęborka przy ul. Łokietka o metrażu 30,05m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

276 861 zł71 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pionierów

Lębork,pomorskie

122 000 zł47 m² 2 584,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 45,27 m2 + 2 m2 piwnica , odświeżone ,okna pcv , nowe podłogi panelowe w pokojach , bardzo spokojna okolica , przy budynku ogrodzony teren zielony z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Lębork,pomorskie

155 000 zł47 m² 3 265,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne mieszkanie w Lęborku przy ul. Marusarzówny (opodal basenu) o metrażu 47,46m 2. Nie wymagające dużego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

276 861 zł71 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

92 000 zł30 m² 3 053,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. I Armii Wojska Polskiego (opodal Gimnazjum nr1) o metrażu 30,13m 2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lębork

Lębork,pomorskie

120 000 zł47 m² 2 542,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Lębork,pomorskie

143 000 zł47 m² 3 028,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Wysockiego o metrażu 47,22m 2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Lębork

Lębork,pomorskie

110 000 zł27 m² 4 089,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Centrum Lęborka przy Placu Pokoju o metrażu 26,9m2. Nie wymagające wkładu finansowego, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Robotniczej

Lębork,pomorskie

270 000 zł75 m² 3 607,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie budowane nowoczesną metodą z tzw. strefą ciszy dla dzieci w Centrum Lęborka położone opodal parku (pks).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

97 000 zł27 m² 3 592,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

220 000 zł94 m² 2 352,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie dwukondygnacyjne z garażem (20 000pln) na ul. Legionów Polskich w Lęborku (na wprost tesco), o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

185 000 zł64 m² 2 888,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku przy ul. Krzywoustego (opodal ronda J. Pawła II) o metrażu 64,04m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

131 000 zł47 m² 2 774,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne, słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. E. Plater (opodal szkoły podstawowej nr8) o metrażu 47,22m2. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

65 000 zł30 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. B. Krzywoustego o metrażu 30 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

105 000 zł41 m² 2 565,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

145 000 zł53 m² 2 736,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w centrum Lęborka (naprzeciwko kina Fregata) o metrażu 46,76 m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym.